VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                              Hradecká  diabolka

 Místo konání: Hradec Králové
 Datum konání: 2.prosinec 2000
 Disciplína: VzPi 60
 Kategorie: jednotná

-------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar. Č.průk. SSK           Položky    Celkem VT 
-------------------------------------------------------------------------
  1 Klokočník Jiří      1957  01034  0006    93 97 94 96 95 94  569  I
  2 Knobloch Jindřich   1949  08392  0095    95 92 93 93 94 96  563  I
  3 Šmejda Jaroslav     1955  11299  0095    96 96 92 88 94 95  561  II
  4 Jun Rudolf          1947  04194  0120    91 93 93 95 89 95  556  I
  5 Kraus Jan           1971  00000  0000    93 94 94 90 94 89  554  II
  6 Polák Miroslav      1950  22034  0095    92 91 94 90 92 85  544  II
  7 Přívratský Jaroslav 1948  19730  0095    91 89 90 92 88 91  541  II
  8 Středa Roman        1973  22030  0095    91 90 91 90 92 87  541  III
  9 Elišák Milan        1960  19211  0107    90 84 91 88 93 93  539  III
 10  Jirman Tomáš       1960  19855  0062    90 93 92 89 86 88  538  III
 11 Bulíček Přemysl     1955  03668  0092    92 93 84 86 90 82  527  III
 12 Chmelík Petr        1959  00512  0107    84 86 87 91 90 86  524  III
 13 Simon Stanislav     1945  02446  0262    84 84 90 88 90 85  521  III
 14 Kužela Zdeněk       1954  01031  0006    86 88 91 87 79 86  517  III
    Černík Jan          1951  16910  0107    89 86 85 85 86 86  517  III
 16 Kořínek Václav      1958  24870  0712    82 81 87 81 90 91  512  -
 17 Čapek Josef         1952  07505  0006    91 87 86 88 74 86  512  III
 18 Appl Vladimír       1972  13200  0254    88 81 91 82 86 83  511  -
 19 Varga Alexander     1946  02061  0062    90 83 77 86 78 86  500  III
 20 Pinkas Petr         1957  25306  0062    80 79 75 81 83 84  482  -
-------------------------------------------------------------------------

   Seznam zúčastněných klubů:

 0006 - TMS Pardubice    0095 - ŠKODA Vrchlabí   0254 - ČD Týniště n.O.
 0062 - Hradec Králové   0107 - Nové Lesy        0262 - SKP Orlice Ústí n. Orl.
 0092 - Přelouč          0120 - Chotěboř         0712 - SOU Obch. Pardubice


 Hlavní rozhodčí: Ledvinka Jiří (A-115)								
 PHK: Kalinová Blanka (U-34)