VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                             Klubová soutěž 2.kolo

 Místo konání: Střelnice Přelouč                     Datum konání: 20.3.2004

 Disciplína: SP 5 + 30                                Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bulíček Přemysl     1955 Č-003668   Přelouč   0092   99  93  89       281 II 
  2 Novák Luboš         1962 Č-026821   Přelouč   0092   95  87  88       270 III
  3 Urbánek Karel       1952 Č-013488   Přelouč   0092   92  89  85       266 III
  4 Voženílek Václav s. 1947 Č-003669   Přelouč   0092   93  85  81       259 III
  5 Chaloupka Jan       1946 Č-013900   Přelouč   0092   88  81  83       252    
  6 Bauer Josef         1942 Č-480145   Pardubice KVZ1   93  85  69       247 III
  7 Spal Jaromír        1944 Č-009999   KVZ 2 OK Coral   94  85  66       245 III
  8 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   91  79  70       240    
  9 Gajdůšek Josef      1973 Č-033364   Přelouč   0092   79  75  75       229    
 10 Volejník Vlastimil  1943 Č-016942   Přelouč   0092   75  78  73       226    
 11 Merta Josef         1937 Č-012509   Přelouč   0092   68  56  64       188    
 12 Krejčík Josef       1958 Č-019203   Přelouč   0092   72  52  41       165    
 13 Jirák Miloš         1926 Č-022991   Přelouč   0092   75  48  33       156    


 Disciplína: VStP 5 + 15                              Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Luboš         1962 Č-026821   Přelouč   0092   90  33   0       123    
  2 Volejník Vlastimil  1943 Č-016942   Přelouč   0092   91  30   0       121    
  3 Voženílek Václav s. 1947 Č-003669   Přelouč   0092   85  33   0       118    
  4 Voženílek Václav ml 1971 Č-014820   Přelouč   0092   88  27   0       115    
  5 Chaloupka Jan       1946 Č-013900   Přelouč   0092   84  28   0       112    
  6 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   80  21   0       101    
  7 Krejčík Josef       1958 Č-019203   Přelouč   0092   66   8   0        74    
  8 Spal Jaromír        1944 Č-009999   KVZ 2 OK Coral   62   2   0        64    


 Hlavní rozhodčí: Přemysl Bulíček (A-378)
 PHK: Merta Josef (B-5104)
 Ředitel soutěže: Václav Voženílek