VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                             Klubová soutěž 3.kolo

 Místo konání: Střelnice Přelouč                     Datum konání: 10.4.2004

 Disciplína: SP 5 + 30                                Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Luboš         1962 Č-026821   Přelouč   0092   92  87  85       264 III
  2 Bulíček Přemysl     1955 Č-003668   Přelouč   0092   95  81  82       258    
  3 Urbánek Karel       1952 Č-013488   Přelouč   0092   88  82  83       253    
  4 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   95  82  76       253    
  5 Spal Jaromír        1944 Č-026102   Coral II         85  78  77       240    
  6 Volejník Vlastimil  1943 Č-016942   Přelouč   0092   77  71  72       220    
  7 Pospíšil Bohumil    1943 Č-012510   Přelouč   0092   87  68  58       213    
  8 Merta Josef         1937 Č-012509   Přelouč   0092   82  70  59       211    
  9 Jirák Miloš         1926 Č-022991   Přelouč   0092   73  38  22       133    


 Disciplína: VStP 5 + 15                              Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Luboš         1962 Č-026821   Přelouč   0092   94  38   0       132    
  2 Voženílek Václav ml 1971 Č-014820   Přelouč   0092   91  35   0       126    
  3 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   90  30   0       120    
  4 Pospíšil Bohumil    1943 Č-012510   Přelouč   0092   83  31   0       114    
  5 Volejník Vlastimil  1943 Č-016942   Přelouč   0092   82  21   0       103    
  6 Spal Jaromír        1944 Č-026102   KVZ 2 Coral      70  20   0        90    
  7 Žlumov Petr         1974 Č-003445   KVZ 1 Pce        68  21   0        89    


 Hlavní rozhodčí: Přemysl Bulíček (A-378)
 PHK: Merta Josef (B-5104)
 Ředitel soutěže: Václav Voženílek