VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                             Klubová soutěž 10.kolo

 Místo konání: Střelnice Přelouč                     Datum konání: 10.12.2005

 Disciplína: SP 5 + 30                                Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Čapek Josef Pce     1952 Č-007505   TMS Pce   0006   98  91  88       277 II 
  2 Kořínek Václav      1958 Č-024870   SOŠ Pce   0712   94  90  90       274 III
  3 Bulíček Přemysl     1955 Č-003668   Přelouč   0092   93  89  89       271 III
  4 Červenka Antonín    1943 Č-013487   Přelouč   0092   93  89  85       267 II 
  5 Říha Jan JUDr.      1942 Č-000689   SOU Pce   0712   93  86  77       256 III
  6 Kopecký Josef       1937 Č-033711   SOU Pce   0712   94  86  76       256 III
  7 Hroch Libor         1959 Č-015492   Přelouč   0092   88  80  83       251    
  8 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   89  82  80       251    


 Disciplína: VStP 5 + 15                              Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Čapek Josef Pce     1952 Č-007505   TMS Pce   0006   98  42   0       140    
  2 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   91  28   0       119    
  3 Hroch Libor         1959 Č-015492   Přelouč   0092   84  32   0       116    
  4 Voženílek Václav s. 1947 Č-003669   Přelouč   0092   79  30   0       109    
  5 Podoljak Jaromír    1937 Č-026236   Přelouč   0092   81  27   0       108    
  6 Červenka Antonín    1943 Č-013487   Přelouč   0092   84  22   0       106    
  7 Kořínek Václav      1958 Č-024870   SOŠ Pce   0712   83  21   0       104    

 Hlavní rozhodčí: Josef Merta (B-0631)
 PHK: Přemysl Bulíček (A-0156)
 Ředitel soutěže: Václav Voženílek