VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                             Klubová soutěž 1.kolo

 Místo konání: Střelnice Přelouč                     Datum konání: 18.2.2006

 Disciplína: SP 5 + 30                                Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Bulíček Přemysl     1955 Č-003668   Přelouč   0092   95  91  91       277 II
  2 Vyleťal Luboš       1952 Č-019863   Vys.Mýto  0448   96  92  83       271 II
  3 Ondráčková Hana     1957 Č-023543   Choceň    0068   92  86  91       269 III
  4 Vyleťal Leoš        1971 Č-022759   Vys.Mýto  0448   96  88  83       267 III
  5 Hutla Václav        1946 Č-013904   Přelouč   0092   92  85  87       264 III
  6 Voženílek Václav s. 1947 Č-003669   Přelouč   0092   95  90  79       264 III
  7 Urbánek Karel       1952 Č-013488   Přelouč   0092   90  85  86       261 III
  8 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   92  85  81       258 III
  9 Chaloupka Jan       1946 Č-013900   Přelouč   0092   92  75  88       255 III
 10 Hroch Libor         1959 Č-015492   Přelouč   0092   88  78  80       246
 11 Gajdůšek Josef      1973 Č-033364   Přelouč   0092   88  76  77       241
 12 Jirák Miloš         1926 Č-022991   Přelouč   0092   78  62  69       209
 13 Merta Josef         1937 Č-012509   Přelouč   0092   71  60  48       179
 14 Krejčík Josef       1958 Č-019203   Přelouč   0092   69  59  39       167


 Disciplína: VStP 5 + 15                              Kategorie: jednotná
---------------------------------------------------------------------------------
 Poř. Jméno a příjmení  Nar.  Č.průk.     SSK            Položky       Celkem VT
---------------------------------------------------------------------------------
  1 Vyleťal Leoš        1971 Č-022759   Vys.Mýto  0448   88  37   0       125
  2 Trpišovský St. ing. 1947 Č-031230   Přelouč   0092   90  34   0       124
  3 Voženílek Václav ml 1971 Č-014820   Přelouč   0092   89  31   0       120
  4 Hutla Václav        1946 Č-013904   Přelouč   0092   88  29   0       117
  5 Hroch Libor         1959 Č-015492   Přelouč   0092   84  28   0       112
  6 Chaloupka Jan       1946 Č-013900   Přelouč   0092   86  24   0       110
  7 Krejčík Josef       1958 Č-019203   Přelouč   0092   74  22   0        96
  8 Kofránek            19   Č-555555   KVZ              74   6   0        80
  9 Ondráčková Hana     1957 Č-023543   Choceň    0068    0   0   0         0

 Hlavní rozhodčí: Josef Merta (B-0631)
 PHK: Přemysl Bulíček (A-0156)
 Ředitel soutěže: Václav Voženílek